Geri Dönüş

COMEBACK!

Pandemi’den Ultimate’a dönüş nasıl olacak? Herkes bu dönemde ne yapıyor, havalar da soğuduğundan bu zor dönemde hala antrenman yapabilen var mı? Bireysel olarak kendini hazırlayan var mı? İlk turnuva sizce hangisi olacak, peki o turnuvanın ve turnuva partisinin kazananı kim olur? 🙂 İşte bu soruların cevabı için yeni yazı dizisi röportajlarına başlıyorum! 

İlk blog postumu 2018 sonlarında yayınlamıştım. Spirit Akademi 2018 Hat Turnuvası’ndan sonra bu platformda turnuvadan başka neler yapabilirim derken blog yazma fikri ortaya çıkmıştı. Aynı dönemde kurumsal hayatı İstanbul’da bırakıp önce Foça-İzmir sonra Fethiye ve şimdi Bodrum’da Ultimate Frizbi’ye dair projeler üretme, spora/maçlara dönme ideallerini yaşa(t)maya başlamıştım. 

Tabi bu hayaller ve idealler tek başına veya küçük bir ekiple yürümüyor maalesef. Benimle benzer idealleri kovalayan Ultimate Frizbi severlerin duygu ve düşüncelerini duymak, onlarla beraber çalışmak isterim. Gelgelelim Pandemi hepimizi uzaklaştırdı ancak birbirimizden haber almak ve bir gün tekrardan sahalara dönmek aşkıyla yeni yazı dizisi “Comeback” röportajlarına başlıyorum! Umarım siz de okurken keyif alır, herkesler nasılmış ne yapıyormuş, sahalara gerçekten dönene kadar ilham alırsınız.. 

Lafı daha fazla uzatmadan ultimate’a “geri dön geri dön, ne olur geri dön” diyerekten sözü sizlere bırakıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir